Благодійна організація
"Лікарняна каса столичної поліції"

ПОЛОЖЕННЯ «Про порядок використання благодійних внесків»

                                                         З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

                                               Правлінням благодійної організації                                                     «Лікарняна каса столичної міліції»                                                        рішення № 5-4 вiд 23.12.2015 р.,                                                            із змінами, внесеними                                                                            позачерговою Конференцією                                                                  протокол №1 від 13.01.2016 р. 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
                     «Про порядок використання благодійних внесків на                                              
медичне забезпечення членів благодійної організації                                       «Лікарняна каса столичної поліції» на 2016 рік»

 

І. Загальні положення.

1.1. Порядок використання благодійних членських внесків регламентується Статутом благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції», даним Положенням, і направлений на покриття дефіциту бюджетних асигнувань щодо медикаментозного та лабораторного забезпечення населення, підтримання матеріально-технічної бази лікувальних закладів, впровадження нових медичних технологій, надання благодійної допомоги членам ЛКСП.

1.2. Процес лікування, що забезпечується за рахунок ЛКСП, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного.

1.3. Медикаментами члени ЛКСП забезпечуються згідно з Локальним формуляром лікарських засобів та протоколами лікування.

1.4. Можливість отримувати допомогу за рахунок ЛКСП наступає через три календарних місяці з моменту вступу до організації (моментом вступу вважається дата надходження внесків на рахунок  ЛКСП).

1.5. При виявленні несплати членських внесків медикаментозне забезпечення проводиться лише після погашення заборгованості за весь період та сплати членських внесків за поточний рік авансом.

1.6. У разі необхідності термінового лікування (з дня вступу до організації) сплачуються вступний внесок у розмірі 60 гривень та членські внески у розмірі 1200 гривень. Такі члени ЛК обслуговуються як при сплаті щомісячних внесків в розмірі 50 гривень.

1.7. Безоплатно обслуговуються інваліди і учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та члени сімей загиблих працівників ОВС відповідно до п.3.1 цього Положення.

 

ІІ.  Амбулаторно - полiклiнiчна допомога.

2.1. Можливість отримати допомогу від ЛК при амбулаторному лікуванні наступає при сплаті щомісячних членських внесків у розмірі від 50 гривень.

2.2. Медикаментозне забезпечення членів ЛК у період амбулаторного лікування проводиться згідно з Локальним формуляром лікарських засобів через аптеку ФОП Гергарт (вул. П. Майбороди, 19) та лімітом до 200 гривень, при сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 100 гривень встановлено ліміт до 300 гривень.

2.3. Компенсації за проведене амбулаторно-поліклінічне лікування проводиться у розмірах відповідно до п. 2.2.

 

ІІІ. Стаціонарна допомога.

3.1. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 50 гривень член ЛКСП має право на:

3.1.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 150 гривень на рік.

3.1.2 Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на два роки.

3.1.3 При лікуванні в умовах цілодобового стаціонару члени ЛКСП отримують необхідне діагностичне та медикаментозне забезпечення. Планові хірургічні втручання (операції) компенсуються за рахунок ЛКСП один раз на два роки при умові членства в організації не менше одного року в розмірі до 50% їх вартості, але не більше 4000 гривень.

3.1.4. Пологи при народженні дитини забезпечуються за рахунок ЛКСП при умові членства в організації не менше одного року у розмірі до 1500 гривень.

3.1.5. Новонароджені під час перебування в пологовому будинку отримують медичну допомогу за рахунок ЛКСП протягом 30 днів з дня народження при умові, що один з батьків є членом ЛКСП.

3.1.6. Стаціонарне лікування один раз на рік забезпечується за рахунок ЛКСП, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 14 днів та лімітом до 1500 гривень.

3.1.7. ЛКСП компенсує витрати на лікування члена ЛК при надзвичайних подіях під час проходження служби в органах внутрішніх справ при обставинах не пов’язаних з виконанням службових обов’язків у розмірі 6000 гривень.

3.1.8. ЛКСП компенсує витрати на лікування члена ЛК у разі поранення, контузії чи каліцтва і отримання травм при виконанні службових обов’язків по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю у розмірі до 8000 гривень.

 

3.2. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 60 гривень член ЛКСП має право на:

3.2.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 200 гривень на рік.

3.2.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на два роки.

3.2.3. Стаціонарне лікування два та більше разів на рік забезпечується за рахунок ЛКСП, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 24 днів та загальним лімітом до 1800 гривень.

 

3.3. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 70 гривень член ЛКСП має право на:

3.3.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 250 гривень на рік.

3.3.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на рік.

3.3.3. Стаціонарне лікування два та більше разів на рік забезпечується за рахунок ЛКСП, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 24 днів та загальним лімітом до 2100 гривень.

Продовження лікування за рахунок БО ЛКСМ понад 24 дні можливе при важкому стані пацієнта за рішенням консиліуму лікарів стаціонару і при участі в ньому лікаря-експерта  ЛКСП.

 

3.4. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 80 гривень член ЛКСП має право на:

3.4.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 300 гривень на рік.

3.4.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на рік.

3.4.3. Стаціонарне лікування два та більше разів на рік забезпечується за рахунок ЛКСП, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 24 днів та загальним лімітом до 2400 гривень.

Продовження лікування за рахунок ЛКСП понад 24 дні можливе при важкому стані пацієнта за рішенням консиліуму лікарів стаціонару і при участі в ньому лікаря-експерта ЛКСП.

 

3.5. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 90 гривень член ЛКСП має право на:

3.5.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 350 гривень на рік.

3.5.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на рік.

3.5.3. Стаціонарне лікування два та більше разів на рік забезпечується за рахунок ЛКСП, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 24 днів та загальним лімітом до 2700 гривень.

Продовження лікування за рахунок БО ЛКСМ понад 24 дні можливе при важкому стані пацієнта за рішенням консиліуму лікарів стаціонару і при участі в ньому лікаря-експерта ЛКСП.

 

3.6. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 100 гривень член ЛКСП має право на:

3.6.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 400 гривень на рік.

3.6.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на рік.

3.6.3. Стаціонарне лікування два та більше разів на рік забезпечується за рахунок ЛКСП, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, та загальним лімітом до 3000 гривень.

 

ІV. Медикаментозне забезпечення за межами Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по місту Києву»:

4.1. Планові обстеження та лікування в інших медичних закладах проводяться при отриманні клопотання в ЛКСП та за направленням спеціалістів ДУ ТМО.

4.2. В разі надання медичної допомоги у невідкладному порядку питання вирішується індивідуально при наявності підтверджуючих документів (виписки з амбулаторної, стаціонарної карт і документів про оплату наданих послуг та придбання ліків).

4.3. Розміри загальних витрат не можуть перевищувати:

- 3000 грн.при сплаті щомісячних членських внесків 100 грн.;

- 2700 грн. при сплаті щомісячних членських внесків 90 грн.;

- 2400 грн. при сплаті щомісячних членських внесків 80 грн.;

- 2100 грн. при сплаті щомісячних членських внесків 70 грн.;

- 1800 грн. при сплаті щомісячних членських внесків 60 грн.;

- 1500 грн. при сплаті щомісячних членських внесків 50 грн.;

 

V. Порядок видачі компенсації за придбані медикаменти, отримані медичні послуги тапроведені обстеження.

5.1. Максимальні розміри компенсаційних виплат встановлені п. 4.3. цього Положення.

5.2. Виконавча дирекція проводить виплати протягом 10 днів після рішення Правління ЛКСП виключно у безготівковій формі.

5.3. Виконавча дирекція благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції» безкоштовно відкриває індивідуальні карткові рахунки для             проведення розрахунків з членами організації.

5.4. Перелік необхідних документів:

- копія виписки з історії хвороби (амбулаторної картки, направлення на   обстеження);

- копія лікарняного листка;

- оригінали чеків на придбання призначених медикаментів (обстежень);

- копія паспорта (1-6, 10-12 сторінки) та ідентифікаційного коду;

- заява встановленого зразка (оформляється в ЛК).

5.5. Рішення про розмір компенсації приймається на засіданні Правління ЛКСП, яке згідно Статуту проводиться не рідше одного разу на квартал.

VІ. Благодійна допомога юридичним та фізичним особам.

6.1. За рішенням Правління ЛКСП у зв'язку зі скрутним матеріальним становищем може надаватися благодійна матеріальна допомога в розмірі до однієї мінімальної зарплати.

6.2. При дотриманні статутних вимог, раціональному та ефективному використанні коштів, які надійшли від членів ЛКСП, за рішенням Правління може надаватися благодійна допомога лікувально-профілактичним закладам, іншим юридичним і фізичним особам, які сприяють діяльності ЛКСП.

VІІ. ЛКСП не забезпечує витрати, пов’язані з такими захворюваннями та послугами:

7.1. венеричні та інші захворювання, які можуть передаватися статевим шляхом;

7.2. витрати на обстеження та лікування в приватних медичних закладах, із якими не укладено відповідні угоди про співпрацю;

7.3. ГРВІ, грип (за винятком їх ускладнень);

7.4. діагностика та лікування безпліддя;

 7.5. забезпечення, встановлення медичних приладів або пристосувань (протезів): окулярів, контактних лінз, слухових пристроїв, слухових імплантатів, штучних кришталиків, штучних суглобів, штучних серцевих клапанів, судинних протезів і т.п.

7.6.         забезпечення дезінфікуючими засобами;

 7.7. забезпечення засобами для проведення гемодiалiзу (тобто застосування штучної нирки);

    7.8. забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення для введення препаратів, які ЛК не надає згідно з цим Положенням (за винятком хіміотерапії);

7.9. захворювання та травми, які виникли в результаті свідомих дій членів ЛК, пов'язаних із невиправданим ризиком;

7.10. захворювання, причиною яких є вживання алкоголю, наркотичних або токсичних речовин;

7.11. консервативне лікування глаукоми;

7.12.    корекція вад рефракції;

7.13.    лікувально-оздоровчі заходи та санаторно-курортне лікування;

7.14. лікування імунодефіцитних станів, забезпечення засобами для корекції імунітету та рівня лейкоцитів;

7.15. лікування та діагностика методами нетрадиційної медицини (гіпноз, гомеопатичне лікування, рефлексотерапiя, мануальна терапія, масаж, фітотерапія, іридодіагностика iт.п.);

7.16. лікування та обстеження, яке не призначене лікарем;

7.17. модифікації людського тіла з метою поліпшення фізичного, психологічного, розумового або емоційного стану (хірургічна зміна статі і т.п.);

7.18. надання додаткового комфорту, зокрема: телевізора, кондиціонера, послуг перукаря або косметолога та iнше;

7.19. перебування у стаціонарі для одержання, головним чином, піклувального догляду;

7.20. переривання вагітності (забезпечується за рахунок ЛК тільки при наявності медичних показань);

7.21. пластична хірургія, зміна ваги або хірургічне лікування ожиріння;

        7.22.  проведення профілактичних медичних оглядів;

7.23. проходження обстеження та лікування для підтвердження групи інвалідності;

7.24. психічні розлади (шизофренія,маніакально-депресивний синдром, олігофренія, психози, деменція i т.д.) та їхні ускладнення;

7.25. різноманітні травми та соматичні захворювання, що виникли у зв'язку з захворюваннями психічної природи;

7.26. спадкові захворювання, пов'язані з порушенням хромосомного набору;

7.27. стоматологічне лікування, зубопротезування, за винятком станів, які потребують лікування в стаціонарних умовах;

7.28. травми, отруєння, опіки, отримані членом ЛК у результаті замаху на самогубство або інші навмисні дії, спрямовані на погіршення здоров'я;

7.29. трансплантація органів або тканин;

7.30. хронічні захворювання не в стадії загострення.

 

VІІІ. Зміни та доповнення до даного Положення вносяться за рішенням Правління ЛКСП.