Благодійна організація
"Лікарняна каса столичної поліції"

В Києві 15-17 квітня 2015 року відбудеться VI Міжнародний Медичний Форум

   З 15 по 17 квітня 2015 року у столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться головна подія галузі охорони здоров'я України, яка об'єднує потужну науково-практичну програму, школи, найбільші на теренах України спеціалізовані виставки і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я – VI Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».

              Форум проходить за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. Організатори – Національна академія медичних наук України, Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Компанія LMT. Офіційна підтримка – Кабінету міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарських засобів, Київської міської державної адміністрації. Серед організаторів заходів Конгресу – установи Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, вищі медичні навчальні заклади України, фахові медичні асоціації України.

              Науково-практична програма Міжнародного медичного форуму базуватиметься на ІV Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України». Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які відбудуться у 2015 році» (Розділ «Конгреси №3», с.8). Для відвідувачів захід – міжнародна міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, обміну досвідом та конструктивного діалогу вчених, практикуючих лікарів і експертів різних сфер медицини. Конгрес відкриває перед учасниками можливість безкоштовно брати участь в численних науково-практичних заходах – симпозіумах, конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах.

         У рамках Конгресу буде проведено понад 60 актуальних міждисциплінарних науково-практичних заходів для спеціалістів галузі охорони здоров’я, орієнтованих на підвищення кваліфікації, отримання нових знань, обміну досвідом, розширення та вдосконалення практичних і теоретичних навиків, нових методів і методик у лікуванні. Експертами виступлять 700 доповідачів – провідні фахівці галузі охорони здоров’я України та зарубіжжя. Також спеціалісти отримають унікальну можливість персонального тестування обладнання, отримання кваліфікованих консультацій від експертів галузі у наступних майстер-класах та школах:

 ШКОЛА ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ

 УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА

 ШКОЛА УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

 ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА

 ШКОЛА ТЕРАПІЇ

 УКРАЇНСЬКА КАРДІОЛОГІЧНА ШКОЛА ІМ. М.Д. СТРАЖЕСКА

 ШКОЛА ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

 ШКОЛА РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ ТЕРАПІЇ

 ШКОЛА HEALTH BEAUTY

 УКРАЇНСЬКА ШКОЛА МЕДСЕСТРИНСТВА

 

              Зважаючи на важливість та актуальність проведення для фахівців галузі охорони здоров’я заходу, де вони зможуть ознайомитися з останніми методами і методиками лікування, підвищити кваліфікацію, обмінятися досвідом, а також ознайомитись з новітнім обладнанням та протестувати його в реальності, звертаємось до Вас, із пропозицією рекомендувати фахівцям відвідати даний Форум та прийняти активну участь у науково-практичних заходах Конгресу.

            Сподіваємось, на Вашу підтримку та участь у VI Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації», яка відбудеться 15 квітня 2015 року.

 

www.medforum.in.ua