Благодійна організація
"Лікарняна каса столичної поліції"

День медичного працівника (21.06.2015)

    За багаторічною традицією у третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника.

        Напередодні цієї дати слова подяки, найкращі побажання та святковий настрій панували в приміщенні актового залу госпіталю з поліклінікою Головного управління МВС України в місті Києві. Там відбулися урочисті заходи в присутності медперсоналу, керівнорго складу столичних правоохоронців та інших поважних гостей.

      День медичного працівника - це свято, що не втрачає свого значення через політичні чи економічні мотиви. Безумовно, всі ми щиро вдячні людям в білих халатах, які лікують та рятують життя працівників огранів внутрішніх справ. Адже саме дякуючи професійній та самовідданій роботі лікарів, міліціейське відомство сьогодні є боєздатним та готове нести службу в такий нелегкий для нашої держави час.

         

         На урочистостях був присутній заступник столичного голови Михайло Радунський, який вручив лікарям подарунок від міської влади - 20 комп’ютерів.

     Окрім презенту, він особисто привітав присутніх у залі теплими та лагідними словами."Я знаю наскільки вам складно працюється: низькі зарплати, буває, що не вистачає медикаментів, але вам вдається лікувати та ставити на ноги людей. За це вам величезна подяка від усіх киян, від мене особисто, і від міського голови Віталія Кличка", - зазначив Михайло Радунський.

      Заступник голови КМДА підкреслив, що одним із пріорітетів міської влади сьогодня залишається реформівання системи охорони здоров’я, метою якого єднанння більш ефективної медичної допомоги тим, хто її потребує.

       А далі з вітаннями до працівників галузі медичного обслуговування звернулися керівники ГУМВС  України в місті Києві, директор благодійної організації "Лікарняна каса столичної міліції" та члени Ради ветеранів ГУМВС України в місті Києві.

 

    Всі вони побажали медикам міцного здоров’я, радості, оптимізму. Щоб все хороше, зроблене з душею та натхненням, поверталося до них сторицею! І нехай клятва Гіппократа ніколи не обтяжує обов’язком, а лише приємною місією!

       Персоналу Госпіталю вручили також рентген-апарат для реабілітації пацієнтів, які отримали поранення в зоні АТО. Найкращим спасителям нашого здоров’я та життя вручили грамоти, подяки і грошові нагороди.

     Наприкінці заходу з щиросердечними поздоровленнями взяла слово начальник госпіталю з поліклінікою Лариса Безух.

       У нас унікальний медичний заклад, наші медики сьогодні супроводжують особовий склад при охороні громадського порядку на передовій в зоні АТО. І повірте, та місія, яку ми виконуємо - багатогранна. У відомчому медичному закладі зараз працюють високодосвідчені фахівці своєї справи, які завжди прийдуть на допомогу, - наголосила головний лікар госпіталю МВС.

    У день свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі, а особливо співробітникам служби медичного забезпечення системи Міністерства внутрішніх справ України, безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і людську радість. 

       

         ВЗГ ГУМВС України в місті Києві