Благодійна організація
"Лікарняна каса столичної поліції"

Звіт ІІІ-ї Конференції

23 березня 2016 року була проведена ІІІ-тя Конференція благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції», на якій оновили склад Правління та Наглядової ради.

Новообраним Правлінням було обрано Голову Правління, його заступника та секретаря. Для більш детального ознайомлення перейдіть на вкладку Органи управління.

Правління звітувало за 5 років діяльності благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції», головною метою якої є покращення медичного забезпечення своїх членів у випадку їх захворювання.

Протягом звітного періоду підготовлено проведення – 36 засідань Правління з розглядом – 176 питань, у тому числі розглянуті заяви – 3858 членів про компенсацію лікування.

Переваги членства у Лікарняній касі для працівників поліції, у яких виконання службових обов’язків пов’язано з ризиком для життя та здоров’я, є безумовні. Сплачуючи щомісячно незначні внески (50 гривень), член ЛК у разі захворювання та лікування набуває право на безкоштовне: амбулаторне лікування – до 200 грн.; МРТ – до 600 грн.; обстеження – до 150 грн.; компенсацію витрат на операцію – до 4000 грн.; компенсацію витрат на лікування при отриманні тілесних ушкоджень в період проходження служби – до 6000 грн. та компенсацію витрат на лікування у разі поранення, контузії чи каліцтва при ОГП і боротьбі зі злочинністю – до 8000 грн.

Станом на 1 березня 2016 року колективними членам ЛКСП є 49 підрозділів Головного управління Національної поліції, дві військові частини Національної гвардії України, ГУ ДМС України у місті Києві, Управління поліції охорони в м. Києві, Управління поліції охорони з фізичної безпеки у м. Києві, Київський міський НДЕКЦ, ДУ «ТМО МВС України по місту Києву», Управління патрульної поліції у м. Києві та Департамент патрульної поліції. Лікарняна каса налічує 7605 членів - працівників, пенсіонерів ОВС та членів їх сімей, середньоміський відсоток участі особового складу у ЛКСП складає – 43%.

За звітний період Лікарняною касою було витрачено на медичні програми 15 млн. 237 тис. гривень, зокрема:

·        на придбання реагентів для лабораторії  –  461 тис. гривень;

·        на проведення МРТ  – 1 млн. 324 тис. гривень;

·        на придбання медикаментів  –  8 млн. 893 тис. гривень;

·        на компенсацію за лікування – 3 млн. 386 тис. гривень;

·        на допомогу ДУ ТМО на зміцнення МТБ – 1 млн. 173 тис. гривень.

За рішенням Правління Лікарняна каса взяла на безоплатне обслуговування 89 членів сімей працівників, які загинули при виконанні службових обов'язків та 53 учасники бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни.