Благодійна організація
"Лікарняна каса столичної поліції"

Рішення № 7-2 (2013)

 

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ЛІКАРНЯНА КАСА СТОЛИЧНОЇ МІЛІЦІЇ»

 

ПРАВЛІННЯ

 

РІШЕННЯ

 

11.09.2013 № 7-2

 

Про внесення змін до Положення «Про

порядок використання внесків на медичне

забезпечення членів БО ЛКСМ» на 2013 рік.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Правління благодійної організації «Лікарняна каса столичної міліції» Бровчука В.О., Правління

 

ВИРІШИЛО:

 

1. Пункт 6.29. Положення «Про порядок використання внесків на медичне забезпечення членів благодійної організації «Лікарняна каса столичної міліції» на 2013 рік, викласти у такій редакції:

VІ. ЛКСМ не забезпечує витрати, пов’язані з такими захворюваннями та послугами:

6.29. Зубопротезування.

2. Положення «Про порядок використання внесків на медичне забезпечення членів благодійної організації «Лікарняна каса столичної міліції» на 2013 рік, доповнити:

2.1. пунктом 3.2.9. Стоматологічне лікування забезпечується за рахунок БО ЛКСМ один раз на рік у розмірі до 100 гривень.

2.2. розділом 3.5. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 60 гривень член БО ЛКСМ має право на:

3.5.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 500 гривень на рік.

3.5.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії або МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються у розмірі 100% від вартості обстеження один раз на рік.

3.5.3. Стаціонарне лікування два і більше разів на рік забезпечується за рахунок БО ЛКСМ, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 24-днів та загальним лімітом до 2400 гривень.

3. Контроль виконання рішення залишаю за собою.

 

 

Голова Правління___________________В.О. Бровчук