Благодійна організація
"Лікарняна каса столичної поліції"

Рішення № 2-5 (2015)

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ЛІКАРНЯНА КАСА СТОЛИЧНОЇ МІЛІЦІЇ»

ПРАВЛІННЯ 

РІШЕННЯ

 

22.04.2015                                                                                                                                                                    № 2-5

 

Про внесення змін до Положення «Про порядок

використання благодійних внесків на медичне

забезпечення членів БО ЛКСМ» на 2015 рік

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Директора Виконавчої дирекції Сіяниці М.М. про стан цін на фармацевтичному ринку України, Правління

 

ВИРІШИЛО:

1. Внести наступні зміни до Положення «Про порядок використання благодійних внесків на медичне забезпечення членів благодійній організації «Лікарняна каса столичної міліції»:

ІІІ. Стаціонарна допомога.

3.3. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 50 гривень член БО ЛКСМ має право на:

3.3.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 150 гривень на рік.

3.3.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на два роки.

3.4. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 60 гривень член БО ЛКСМ має право на:

3.4.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 200 гривень на рік.

3.4.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на два роки.

3.5. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 70 гривень член БО ЛКСМ має право на:

3.5.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 250 гривень на рік.

3.5.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на рік.

3.6. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 80 гривень член БО ЛКСМ має право на:

3.6.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 300 гривень на рік.

3.6.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на рік.

3.6.3. Стаціонарне лікування два та більше разів на рік забезпечується за рахунок БО ЛКСМ, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 24 днів та загальним лімітом до 2400 гривень.

3.7. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 90 гривень член БО ЛКСМ має право на:

3.6.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 350 гривень на рік.

3.6.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на рік.

3.6.3. Стаціонарне лікування два та більше разів на рік забезпечується за рахунок БО ЛКСМ, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, загальним лімітом до 2700 гривень.

3.8. При сплаті щомісячних членських внесків у розмірі 100 гривень член БО ЛКСМ має право на:

3.6.1. За направленням лікаря забезпечуються: лабораторні методи дослідження (біохімічні, гематологічні, загально-клінічні, імуносерологічні, цитологічні) за винятком визначення інфекцій, які передаються статевим шляхом та обстежень на хромосомні відхилення і наявність спадкових захворювань, загальною вартістю до 400 гривень на рік.

3.6.2. Витрати на проведення однієї комп'ютерної томографії та МРТ (вартістю до 600 гривень) компенсуються один раз на рік.

3.6.3. Стаціонарне лікування два та більше разів на рік забезпечується за рахунок БО ЛКСМ, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, загальним лімітом до 3000 гривень.

ІV. Медикаментозне забезпечення за межами Госпіталю Головного управління.

4.3. Розміри загальних витрат не можуть перевищувати:

- 3000 грн. при сплаті щомісячних членських внесків 100 грн.;

- 2700 грн. при сплаті щомісячних членських внесків 90 грн.;

- 2400 грн. при сплаті щомісячних членських внесків 80 грн.;

2. Зміни вступають в дію з 01.05.2015 року.

3. Директорові Виконавчої дирекції організувати інформування членів БО ЛКСМ в органах та підрозділах Головного управління.

4. Контроль виконання рішення залишаю за собою.

 

Голова Правління         __________________ В.О. Бровчук