Благодійна організація
"Лікарняна каса столичної поліції"

Рішення № 1-2 (2016)

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ЛІКАРНЯНА КАСА СТОЛИЧНОЇ ПОЛІЦІЇ» 

ПРАВЛІННЯ 

РІШЕННЯ

 

17.02.2016                                                                                                                                            № 1-2

Про підсумки роботи БО

ЛКСМ у 2015 році

 

Заслухавши та обговоривши звіт Директора Виконавчої дирекції ЛКСП Сіяниці М.М. «Про підсумки роботи благодійної організації «Лікарняна каса столичної міліції» у 2015 році, Правління

ВИРІШИЛО:

1. Звіт Виконавчої дирекції благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції» про роботу в 2015 році – затвердити.

2. Звернутися до Наглядової ради з пропозицією провести ревізію фінансово-господарської діяльності благодійної організації «Лікарняна каса столичної міліції» за 2015 рік.

3. За активну участь в покращенні медичного забезпечення членів благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції» Директору Виконавчої дирекції підготувати наказ про заохочення осіб які внесли особистий вагомий внесок у цю справу.

4. Директору Виконавчої дирекції направити довідку про роботу благодійної організації «Лікарняна каса столичної міліції» у 2015 році в органи та підрозділи Головного управління Національної поліції у м. Києві.   

5. Контроль виконання рішення залишаю за собою. 

        

Голова Правління                ___________________       В.О. Бровчук