Благодійна організація
"Лікарняна каса столичної поліції"

Рішення № 2-1 (2016)

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ЛІКАРНЯНА КАСА СТОЛИЧНОЇ ПОЛІЦІЇ»

ПРАВЛІННЯ

РІШЕННЯ

 

13.04.2016                                                                                                                                № 2-1

 

Про результати роботи ЛКСП

за І квартал 2016 року

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Директора Виконавчої дирекції Сіяниці М.М. «Про результати роботи благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції» за І квартал 2016 року, Правління

ВИРІШИЛО:

1. Інформацію Директора Виконавчої дирекції про результати роботи благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції» за І квартал 2016 року – прийняти до відома.

2. За активну участь в покращенні медичного забезпечення членів благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції» Директору Виконавчої дирекції підготувати наказ про заохочення осіб які внесли особистий вагомий внесок у цю справу.

3. За результатами незалежної аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності благодійної організації  «Лікарняна каса столичної міліції» за період з 1 січня по 31 грудня 2015 року, яка була проведена ТОВ «Аудиторська Фірма «Універсал Аудит Сервіс», заохотити Директора та головного бухгалтера Виконавчої дирекції Благодійної організації «Лікарняна каса столичної поліції» у розмірі посадового окладу.

4. Контроль виконання рішення залишаю за собою. 

       

Голова Правління                ___________________       В.О. Бровчук